5SL6220-6
Назва у виробника
5SL6220-6
Виробник
SIEMENS
Model
5Sl6220-6
Type
Circuit Breaker
Voltage
230/400 V
Rated Current
20 A
Poles
2
Breaking Capacity
6 Ka
Trip Curve
B
Protection Type
Overload & Short Circuit
Детальний опис товару
Автоматический выключатель 230/400 В, 6 кА, 2-п., "B", 20 A
Інші товари з розділу
5SL6140-6
5SL6140-6
Назва у виробника
Автоматический выключатель 230/400 В, 6 кА, 1-п., B, 40 A
Доступно
76 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 25 A
Доступно
44 шт
Автоматичний вимикач 1-полюс. PL6-C20/1
40 шт
Автоматический выключатель 1-полюс. HL-C25/1
36 шт
Автоматический выключатель 1-полюс. HL-C16/1
36 шт
5SY5201-7
5SY5201-7
Авт.вим. 10 кА, 230/400 В АС, DC 220 В на полюс, 2-п, 1 А, "C"
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 20 A
28 шт
Автоматический выключатель 1-полюс. HL-C10/1
24 шт
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 32 A