5SU1154-7KK16
Назва у виробника
5SU1154-7KK16
Виробник
SIEMENS
Prot. Type
A
Curve
C
Rated Current
16 A
Sensitivity
10 Ma
Breaking Cap
10 Ka
Polarity
1+N
Depth
70 Mm
Device
RCBO
Детальний опис товару
ДИФФ.АВТОМАТ ТИП A , УСТ. ГЛУБИНА=70 MM IFN 10MA,10KA, 1+N-ПОЛ. ТИП С 16A
Інші товари з розділу
5SL6140-6
5SL6140-6
Назва у виробника
Автоматический выключатель 230/400 В, 6 кА, 1-п., B, 40 A
Доступно
76 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 25 A
Доступно
44 шт
Автоматичний вимикач 1-полюс. PL6-C20/1
40 шт
Автоматический выключатель 1-полюс. HL-C25/1
36 шт
Автоматический выключатель 1-полюс. HL-C16/1
36 шт
5SY5201-7
5SY5201-7
Авт.вим. 10 кА, 230/400 В АС, DC 220 В на полюс, 2-п, 1 А, "C"
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 20 A
28 шт
Автоматический выключатель 1-полюс. HL-C10/1
24 шт
Автоматичний вимикач 230/400 В, 6 кА, 1-п., C, 32 A