600F100CT250XT
Назва у виробника
600F100CT250XT
Виробник
AVX
Capacitance
10 Pf
Tolerance
±1%
Voltage Rating
250 V
Dielectric
Np0 (C0G)
Technology
Thin Film
Mount Type
Surface Mount
Temp Coef
0 Ppm/°C
Temp Range
-55 To 125 °C
Series
600F
Material
Silicon
Rohs
Yes
Детальний опис товару
Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 10pF 1% NP0
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%