600F100FT250XT4K
від 1
від 36
від 142
Характеристики
Назва у виробника
600F100FT250XT4K
Виробник
KYOCERA AVX
Polarity
Non-Polar
Rohs
Rohs Compliant
Capacitance
10 Pf
Voltage
250 V
Dielectric
C0G/np0
Package
0805
Tolerance
±10%
Mounting
Surface Mount
Construction
Multilayer Ceramic
Temp Range
-55°C To 125°C
Series
T4K
Детальний опис товару
CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 0805
Інші товари з розділу
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
Назва у виробника
CL21B104KBCNNNC
SMD керамический конденсатор 100 nF +-10% 50V ТКЕ X7R
Ціна за 50+ з ПДВ
C0805 330nF 10% 50V X7R
C0805 330nF 10% 50V X7R
CL21B334KBFNNNE
SMD керамический конденсатор 330 nF +-10% TKE X7R 50V
Ціна за 50+ з ПДВ
C0805 100pF 5% 50V NP0
C0805 100pF 5% 50V NP0
CC0805JRNPO9BN101
SMD керамический конденсатор 100 pF +-5% 50V ТКЕ NP0
Ціна за 500+ з ПДВ
C0805 22mkF 20% 6.3V X5R
C0805 22mkF 20% 6.3V X5R
CL21A226MQQNNNE
SMD керамический конденсатор 0805 22 mkF +-20% X5R 6.3V
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
CL21B104KBCNNNC
C0805 10mkF 10% 16V X7R
C0805 10mkF 10% 16V X7R
CL21B106KOQNNNE
SMD керамический конденсатор 0805 10 mkF +-10% X7R 16V
C0805 33pF 5% 50V NP0
C0805 33pF 5% 50V NP0
C0805C330J5GAC7800
SMD керамический конденсатор 33 pF +-5% NP0 50V
Ціна за 500+ з ПДВ
C0805 22nF 10% 50V X7R
C0805 22nF 10% 50V X7R
CC0805KRX7R9BB223
SMD керамический конденсатор 22 nF +-10% X7R 50V
C0805 10mkF 10% 10V X7R
C0805 10mkF 10% 10V X7R
CL21B106KPQNNNE
SMD керамический конденсатор 0805 10 mkF +-10% X7R 10V
C0805 2.2mkF 10% 50V X5R
C0805 2.2mkF 10% 50V X5R
CL21A225KBFNNPE
CER SMD 0805 2.2UF 10% 50V X5R T&R