600F1R2AT250XT
Назва у виробника
600F1R2AT250XT
Виробник
ATC
Capacitance
1.2 Pf
Tolerance
±0.05 Pf
Voltage
250 V
Dielectric
C0G (Np0)
Case
Non-Polar
Temp Coeff
0 ±30 Ppm/°C
Temp Range
-55°C To 125°C
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
1.2 pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Інші товари з розділу
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
Назва у виробника
CL21B104KBCNNNC
SMD керамический конденсатор 100 nF +-10% 50V ТКЕ X7R
Ціна за 50+ з ПДВ
C0805 330nF 10% 50V X7R
C0805 330nF 10% 50V X7R
CL21B334KBFNNNE
SMD керамический конденсатор 330 nF +-10% TKE X7R 50V
Ціна за 50+ з ПДВ
C0805 100pF 5% 50V NP0
C0805 100pF 5% 50V NP0
CC0805JRNPO9BN101
SMD керамический конденсатор 100 pF +-5% 50V ТКЕ NP0
Ціна за 500+ з ПДВ
C0805 22mkF 20% 6.3V X5R
C0805 22mkF 20% 6.3V X5R
CL21A226MQQNNNE
SMD керамический конденсатор 0805 22 mkF +-20% X5R 6.3V
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
CL21B104KBCNNNC
C0805 10mkF 10% 16V X7R
C0805 10mkF 10% 16V X7R
CL21B106KOQNNNE
SMD керамический конденсатор 0805 10 mkF +-10% X7R 16V
C0805 33pF 5% 50V NP0
C0805 33pF 5% 50V NP0
C0805C330J5GAC7800
SMD керамический конденсатор 33 pF +-5% NP0 50V
Ціна за 500+ з ПДВ
C0805 22nF 10% 50V X7R
C0805 22nF 10% 50V X7R
CC0805KRX7R9BB223
SMD керамический конденсатор 22 nF +-10% X7R 50V
C0805 10mkF 10% 10V X7R
C0805 10mkF 10% 10V X7R
CL21B106KPQNNNE
SMD керамический конденсатор 0805 10 mkF +-10% X7R 10V
C0805 2.2mkF 10% 50V X5R
C0805 2.2mkF 10% 50V X5R
CL21A225KBFNNPE
CER SMD 0805 2.2UF 10% 50V X5R T&R