600S1R8AT250XT4K
від 1
від 37
від 148
Характеристики
Назва у виробника
600S1R8AT250XT4K
Виробник
KYOCERA AVX
Capacitance
1.8 Pf
Tolerance
±0.05 Pf
Voltage
250 V
Dielectric
C0G (Np0)
Footprint
0603 (1608 Metric)
Mounting
Smt
Polarity
Non-Polar
Temp Coef
0 ±30 Ppm/°C
Dielectric Loss
Low Loss
Application
Rf / High-Frequency
Детальний опис товару
1.8 pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)