800A1R0BT250XT4K
Доступність
Є на складі
30 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
30 шт
Назва у виробника
800A1R0BT250XT4K
Виробник
KYOCERA
Capacitance
1 Pf
Voltage
250 V
Dielectric
C0G/np0
Type
Mlcc
Mount
Smd
Case
0505
Polarity
Non-Polar
Stability
High
Application
Rf Circuits
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
CAP CER 1PF 250V C0G/NP0 0505
Інші товари з розділу
C0805 100nF 10% 50V X7R
C0805 100nF 10% 50V X7R
Назва у виробника
CL21B104KBCNNNC
SMD керамический конденсатор 100 nF +-10% 50V ТКЕ X7R
Ціна за 50+ з ПДВ
C0201 100nF 10% 35V X5R
C0201 100nF 10% 35V X5R
GRM033R6YA104KE14D
Многослойные керамические конденсаторы - поверхностного монтажа 0201 35VDC 0.1uF 10% X5R
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0402 47pF 1% 50V NP0
C0402 47pF 1% 50V NP0
GRM1555C1H470FA01D
REEL * 0402 47 pF 50 V ±1% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Ціна за 500+ з ПДВ
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
C0402 1.5pF ±0.1pF 50V NP0
GRM1555C1H1R5BA01D
MLCC 0402 1,5pF 50V NP0
C1206 1mkF 10% 50V X7R
C1206 1mkF 10% 50V X7R
CL31B105KBHNNNE
SMD керамический конденсатор 1 mkF +-10% X7R 50V
C0805 330nF 10% 50V X7R
C0805 330nF 10% 50V X7R
CL21B334KBFNNNE
SMD керамический конденсатор 330 nF +-10% TKE X7R 50V
C0603 100pF 5% 50V NP0
C0603 100pF 5% 50V NP0
CL10C101JB8NNNC
SMD керамический конденсатор 100pF +-5% NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V
C0402 3.3pF ± 0.25pF NP0 50V