A302-300-F3
від 1
від 3
Характеристики
Назва у виробника
A302-300-F3
Виробник
MEANWELL
Детальний опис товару
DC/AC-инвертор, 300 Вт, Vвх=24 В DC, Vвых=230 В AC
Інші товари з розділу
NTS-1700-212EU
NTS-1700-212EU
Назва у виробника
DC/AC-інвертор, 1700 Вт, Vвх=12 В DC, Vвих=230 В AC
Доступно
33 шт
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 25+ з ПДВ
Power Inverters 750W 12V 75A 230VAC EU Outlet Inverter
Доступно
20 шт
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 25+ з ПДВ
DC/AC-інвертор, 3200 Вт, Vвх=12 В DC, Vвих=230 В AC
14 шт
NTS-400P-224
NTS-400P-224
DC/AC-инвертор, 400 Вт, Vвх=24 В DC, Vвых=230 В AC, for built-in application
NTS-400P-212
NTS-400P-212
DC/AC-инвертор, 400 Вт, Vвх=12 В DC, Vвых=230 В AC, for built-in application
INVERTER 750W
8 шт
Ціна за 5+ з ПДВ
FUP-1000A
FUP-1000A
700W Inverter+Battery Charging 20A+Stable Voltage+UPS
8 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
DC/AC-інвертор, 2200 Вт, Vвх=12 В DC, Vвих=230 В AC
Ціна за 5+ з ПДВ
FUP-2000B
FUP-2000B
1400W Inverter+Battery Charging 20A+Stable Voltage+UPS
7 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
NTS-250P-248
NTS-250P-248
DC/AC-інвертор, 250 Вт, Vвх=48 В DC, Vвих=230 В AC, for built-in application