ACM2012-361-2P-T002
Назва у виробника
ACM2012-361-2P-T002
Виробник
TDK
Type
Common-Mode Choke
Impedance
360
Rated Current
0.22 A
Mounting
Smd
Pins
2
Series
Acm2012
Termination
Solder
Rohs
Yes
Applications
Emi Suppression
Детальний опис товару
CHOKE COMM MODE 360 OHM .22A SMD
Інші товари з розділу
DLW21HN900SQ2
DLW21HN900SQ2
Назва у виробника
DLW21HN900SQ2L
Chip Common Mode Choke Coils 90ohm ±25% 330mA 50Vdc 0.35ohm max.