ADA-3300-110
Виробник
ADACTUS
Детальний опис товару
Переходник MMS-SMA, 110 мм для Q2501B
Інші товари з розділу
CAB STR/SMA 200mm
CAB STR/SMA 200mm
Назва у виробника
CP1.13-20cm-SMA/F-HB-OPEN (2-2-1)
SMA/F-to-Pigtail, 1.13mm RF Cable Assembly, L=200mm
Ціна за 500+ з ПДВ
CAB UFL/UFL 200mm
CAB UFL/UFL 200mm
Назва у виробника
CP1.13-20cm-U.FL-U.FL
U.FL-to-U.FL 1.13mm RF Cable Assembly, L=200mm
Доступно
25 шт
Строк
Ціна за 1+ з ПДВ
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 100+ з ПДВ
CAB MMS/SMA
CAB MMS/SMA
ADA-3300-110
4 шт
CONN SMA RCPT STR 50OHM EDGE MNT