AGA63.5A27
Назва у виробника
AGA63.5A27
Виробник
SIEMENS
Voltage
27 V
Diameter
63.5 mm
Power
65 W
Material
Stainless Steel
Compatibility
SKP Valve Stem
Mount Type
Flanged
IP Rating
Ip65
Op. Temp
Up to 200°C
Length
150 mm