APT200GT60JRDL
Доступність
Є на складі
4 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
4 шт
Назва у виробника
APT200GT60JRDL
Виробник
Microsemi
Voltage
600 V
Current
200 A
Package
Isotop Sot-227
Mounting
Bolt-On
Junction Temp
150 °C
Isolation
2500 Vrms
Polarity
N-Channel
Switch Type
Igbt
Compliance
Rohs Compliant
Детальний опис товару
IGBT Transistor Module 600V 200A ISOTOP (SOT227)
Інші товари з розділу
DIM200WHS12-A000
DIM200WHS12-A000
Назва у виробника
Half bridge IGBT Module 200A/1200V