APT35GA90BD15
Назва у виробника
APT35GA90BD15
Виробник
MICROSEMI
Device Type
Igbt
Voltage Rating
900 V
Current Rating
35 A
Power Dissipation
290 W
Package Type
To-247
Switching Speed
High
Mounting Type
Through-Hole
Rohs Compliant
Yes
Applications
Inverters, Motor Drives, Ups
Детальний опис товару
High Speed PT IGBT 900V 35A 290W TO247
Інші товари з розділу
DIM200WHS12-A000
DIM200WHS12-A000
Назва у виробника
Half bridge IGBT Module 200A/1200V