APT50DF170HJ
Назва у виробника
APT50DF170HJ
Виробник
MICROCHIP
Component Type
Bridge Rectifier
Poles
1P
Voltage Rating
1.7 Kv
Current Rating
50 A
Package Type
Sot-227
Polarity
Single-Phase Bridge
Детальний опис товару
BRIDGE RECT 1P 1.7KV 50A SOT227
Інші товари з розділу
36MB160A
36MB160A
Назва у виробника
Single phase bridge 35A 1600V D-34A
Доступно
156 шт
Строк
0 тижн.
Ціна за 1+ з ПДВ
KBPC5010
KBPC5010
DIODE RECTIFIER BRIDGE SINGLE 1000V 50A, MB-25(30x30x11mm form leads), [-55;150]