B25620B1427A101
Назва у виробника
B25620B1427A101
Виробник
EPCOS
Capacitance
420 f
Voltage Rating
1100 V
Dielectric
Polypropylene (Pp)
Construction
Metallized Film
Tolerance
±10%
Temperature Range
-40 To +85 °C
Mounting
Radial
Case
Can
Polarization
Non-Polarized
Esr
Low
Ripple Current
High
Application
Power Filtering
Детальний опис товару
420µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can