B32021A3222K000
від 1
від 177
від 705
Характеристики
Назва у виробника
B32021A3222K000
Виробник
EPCOS - TDK Electronics
Capacitance
2200 Pf
Tolerance
±10%
Voltage Rating
1500 Vdc
Dielectric
Film
Film Type
Polypropylene
Mounting
Radial Leads
Polarity
Non-Polar
Temperature Range
-40°C To +85°C
Compliance
Rohs Compliant
Tolerance Code
K
Series
B32021A
Детальний опис товару
CAP FILM 2200PF 10% 1.5KVDC RAD
Інші товари з розділу
MFS 470NF 10% 100V RM11
MFS 470NF 10% 100V RM11
Назва у виробника
MFS 0,47UF10%100V RM11
FILM CAPACITOR 0,47uF 100V 10% RM11,5
MFS 10nF 10% 630V RM10
MFS 10nF 10% 630V RM10
TS02 10NF 10% 630V RM10
Пленочный конденсатор полиэстер 10nF 10% 630V
MEF 220nF 2% 63V RM10
MEF 220nF 2% 63V RM10
VFMP 0,22MKF 2% 63V RM10
MKP-X2 100NF 10% 310Vac RM15
MKP-X2 100NF 10% 310Vac RM15
TS08H 0.1uF 310VAC +/-10% P:15mm 18x12x6mm Bulk RoHS
Cap Film Suppression X2 0.1uF 310VAC PP 10% (18 X 6 X 12mm) Radial 15mm 110C
MKT370 33nf 10% 400V RM5.08
MKT370 33nf 10% 400V RM5.08
R82MC2330DQ50K
CAP FILM(PET) 0.033UF 10% 200Vac/400VDC RAD
Ціна за 500+ з ПДВ
MKP-X2 68nF 20% 305VAC RM15
MKP-X2 68nF 20% 305VAC RM15
B32922C3683M
FILM RAD 68nF 20% 305VAC 15mm MKP BULK X2
MKP-X2 470NF 10% 310Vac RM22.5
MKP-X2 470NF 10% 310Vac RM22.5
TS08H 0.47UF (26.5*15*6 mm) 310VAC +/-10% P:22.5MM
Film rad X2 470nF ±10% 310Vac pitch 22.5mm
MKT370 33nf 10% 400V RM5.08
MKT370 33nf 10% 400V RM5.08
R82MC2330Z350K
MKP-X2 100NF 20% 310Vac RM15
MKP-X2 100NF 20% 310Vac RM15
B32922C3104K000
Cap Film Suppression X2 0.1uF 310VAC PP 20% Radial 15mm 110C Loose in Box
Ціна за 200+ з ПДВ
MKP-X2 220nF 20% 310V RM15
MKP-X2 220nF 20% 310V RM15
B32922C3224K000
Cap Film RAD 220nF 20% 310VAC(630VDC) 15mm MKP X2