B32529C0104J289
Назва у виробника
B32529C0104J289
Виробник
EPCOS
Material
Polyester
Capacity
100 nF
V AC
40 V
V DC
63 V
Pitch
5 mm
Tolerance
±5%
Polarity
Non-polar
Enclosure Type
Radial
Op Temp
-55+85 °C
Детальний опис товару
Конденсатор: полиэфирный; 100нФ; 40ВAC; 63ВDC; Шаг: 5мм; ±5%