B32529C1103J000
від 1
від 556
від 2223
Характеристики
Назва у виробника
B32529C1103J000
Виробник
EPCOS - TDK Electronics
Capacitance
10,000 Pf (0.01 f)
Tolerance
±5%
Voltage Rating
100 Vdc
Type
Film Capacitor
Dielectric
Metallized Polyester
Mounting
Radial Leads
Polarity
Non-Polar
Temp Range
-55°C To +85°C
Tolerance Code
J
Applications
Filtering, Coupling, Decoupling
Детальний опис товару
CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD