B32529D3224K000
Назва у виробника
B32529D3224K000
Виробник
TDK
Capacitance
0.22 f
Tolerance
±10%
Voltage Rating
250 Vdc
Dielectric
Polypropylene Film
Mounting
Radial Leaded
Polarity
Non-Polar
Series
B32529
Детальний опис товару
CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD