B43544E5477M000
від 1
від 5
від 19
Характеристики
Назва у виробника
B43544E5477M000
Виробник
EPCOS - TDK Electronics
Capacitance
470 f
Voltage
450 V
Type
Aluminum Electrolytic
Mounting
Radial, Snap-In
Esr
210 M @100 Hz
Lifetime
3000 H @105°C
Temp Rating
-40 To +105 °C
Tolerance
±20%
Polarity
Polarized
Enclosure
Can
Compliance
Rohs
Детальний опис товару
470 µF 450 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C