B72660M0461K093
Доступність
Є на складі
250 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
250 шт
Назва у виробника
B72660M0461K093
Виробник
EPCOS
Type
Varistor
Series
B72660
Mounting
Smd
Package Code
4032
Nominal Voltage
46 V
Peak Current
1 Ka
Tolerance
±10%
Temperature Range
-55+125 °C
Response Time
<1 Ns
Rohs Compliance
Yes
Детальний опис товару
VARISTOR 1KA 4032
Інші товари з розділу
VDR14 275V 10% 0.6W RM7.5
VDR14 275V 10% 0.6W RM7.5
Назва у виробника
TSV14D431K
Варистор дисковый ZnO d=14mm Urms=275V P=0,6W
VDR14 350V 10% 0.6W RM7.5
VDR14 350V 10% 0.6W RM7.5
TSV14D561K
Варистор дисковый ZnO d=14мм Urms=350В P=0,6W
VDR20 275V 10% 1W RM10
VDR20 275V 10% 1W RM10
TSV20D431KR
Варистор диск. ZnO d=20мм Urms=275V E=140J
CG0603MLC-05E
CG0603MLC-05E
MLC Series Varistor ESD Clamp Protectors
VDR14 460V 10% 0,6W RM7.5
VDR14 460V 10% 0,6W RM7.5
B72214S0461K101
Варистор дисковый ZnO d=14мм Urms=460В P=0,6W
VDR10 25V 10% 0.4W RM7.5
VDR10 25V 10% 0.4W RM7.5
V39ZA3P
VARISTOR 25VRMS 10MM RADIAL
V18MLE0805NH
V18MLE0805NH
25V 500pF @ 1MHz Varistor Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
VDR10 250V 10% 0.4W RM7.5
VDR10 250V 10% 0.4W RM7.5
TVS10D391K
Варистор дисковый ZnO d=10mm Urms=250V P=0.4W
VDR07 230V 10% 0.25W RM5
VDR07 230V 10% 0.25W RM5
TSV07D361K
Варистор дисковый ZnO d=7mm Urms=230V 0,25W
VDR14 75V 10% 0.6W RM7.5
VDR14 75V 10% 0.6W RM7.5
TSV14D121K
Варистор дисковый ZnO d=14mm Urms=75V P=0,6W