BAP50-04.215
Доступність
Є на складі
34 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
34 шт
від 1
від 397
від 1588
Характеристики
Назва у виробника
BAP50-04.215
Виробник
NXP
Device Type
Switching Diode
Reverse Voltage
50 V
Forward Current
50 Ma
Power Dissipation
250 Mw
Package
Sot-23
Configuration
Dual Series
Mounting Type
Surface-Mount
Series
Bap50
Детальний опис товару
Diode: switching; 50V; 50mA; 250mW; SOT23; double series; reel,tape
Інші товари з розділу
LL4148
LL4148
Назва у виробника
DIODE HIGH-SPEED 200mA, 75V, Cmax=4pF SMD-SOD80(MINIMELF)
Ціна за 50+ з ПДВ
US1M
US1M
US1M SMA-J T&R
DIODE ULTRA-FST GPP 1000V 1A 75ns SMA