BAS70KFILM
Доступність
Є на складі
906 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
906 шт
Назва у виробника
BAS70KFILM
Виробник
STM
Rohs
Compliant
Applications
High-Speed Switching
Type
Switching Diode
Polarity
Unidirectional
Reverse Voltage
70 V
Forward Current
70 Ma
Package Type
Sod-523
Mounting
Surface Mount
Operating Temp
-65 To +150 °C
Leakage Current
Low
Детальний опис товару
Diode 70 V 70mA Surface Mount SOD-523
Інші товари з розділу
LL4148
LL4148
Назва у виробника
DIODE HIGH-SPEED 200mA, 75V, Cmax=4pF SMD-SOD80(MINIMELF)
Ціна за 50+ з ПДВ
US1M
US1M
US1M SMA-J T&R
DIODE ULTRA-FST GPP 1000V 1A 75ns SMA