S506-160-R
Назва у виробника
BK/S506-160-R
Виробник
EATON
Model
S506-160-R
Current
160 Ma
Voltage
250 Vac
Size
5X20 Mm
Type
Glass Fuse
Blow Type
Fast Blow
Breaking Capacity
35 A
Body Length
20 Mm
Diameter
5 Mm
Mounting
Fuse Holder
Standards
Iec 60127
Operating Temp
-55 To 125 °C
Детальний опис товару
FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM