BK0603HS330-T
Назва у виробника
BK0603HS330-T
Виробник
Taiyo Yuden
Impedance
33
Test Frequency
100 Mhz
Size
0201
Mounting
Surface Mount
Component Type
Ferrite Bead
Material
Ferrite
Operating Temp
-55 to +125 °C
Rohs
Compliant
Series
Bk0603Hs
Package Type
Chip
Dc Resistance
<0.1
Детальний опис товару
FERRITE BEAD 33 OHM 0201
Інші товари з розділу
DLW21HN900SQ2
DLW21HN900SQ2
Назва у виробника
DLW21HN900SQ2L
Chip Common Mode Choke Coils 90ohm ±25% 330mA 50Vdc 0.35ohm max.