BLF6G27-45
Доступність
Є на складі
Назва у виробника
BLF6G27-45,112
Виробник
NXP
Frequency
2.7 Ghz
Gain
27 Db
Power Output
45 W
Package
Sot608A
Impedance
50
Vswr
<1.5:1
Operating Temp
-40 To 85 °C
Mounting
Surface Mount
Noise Figure
3 Db
Gain Flatness
±1 Db
Efficiency
45 %
Connector Type
Solder Pad
Детальний опис товару
WIMAX 2.7GHZ SOT608A
Інші товари з розділу
BF1204
BF1204
Назва у виробника
Dual N-channel dual gate MOS-FET 10V 30mA 200mW SOT363
Доступно
715 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
BF513
BF513
N-channel silicon field-effect transistor
Доступно
31 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
BF510
BF510
MOSFET N-CH 20V 10MA SOT23
15 шт
BLF6G27-45
BLF6G27-45
BLF6G27-45,112
WIMAX 2.7GHZ SOT608A