BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
BLM15BB220SN1D
Виробник
MURATA
Impedance
22  @100 Mhz
Current Rating
300 Ma
Size
0402 (1.00.5 Mm)
Mounting
Smt
Material
Ferrite
Dc Resistance
0.05
Operating Temp
-55+125 °C
Series
Blm15
Termination
Sn Plated
Детальний опис товару
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402
Інші товари з розділу
BLM15BB220SN1D
BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
BLM15BB220SN1D
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402