BLM15KD300SN1D
Назва у виробника
BLM15KD300SN1D
Виробник
MURATA
Type
Ferrite Bead
Structure
Multi-Layer
Impedance
30
Tolerance
±25%
Test Frequency
100 Mhz
Current Rating
3.1 A
Dc Resistance
17 M
Case
Packing
Tape & Reel
Material
Ferrite
Mounting
Surface Mount
Детальний опис товару
Ferrite Beads Multi-Layer 30Ohm 25% 100MHz 3.1A 17mOhm DCR 0402 T/R