BLM15PX121SZ1D
від 10
від 772
від 3087
Характеристики
Назва у виробника
BLM15PX121SZ1D
Impedance
120  @100 Mhz
Tolerance
±25%
Frequency
100 Mhz
Current Rating
2 A
Dc Resistance
55 M
Package
Mounting
Surface Mount
Type
Ferrite Bead
Construction
Multilayer
Rohs
Compliant
Automotive
Yes
Детальний опис товару
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 2A 55mOhm DCR 0402 Automotive T/R