BLM18BD331SN1D
Назва у виробника
BLM18BD331SN1D
Виробник
MURATA
Type
Ferrite Chip
Series
Blm18
Impedance
330
Current
200 Ma
Size
Dimensions
1.6 X 0.8 Mm
Material
Ferrite
Mounting
Smd
Rohs
Yes
Operating Temp
-55 To +125 °C
Детальний опис товару
FERRITE CHIP 330 OHM 200MA 0603