BLM18KG221SN1D
Назва у виробника
BLM18KG221SN1D
Виробник
MURATA
Impedance
220
Current Rating
2200 Ma
Package
Mount Type
Smd
Chip Type
Ferrite Bead
Material
Ferrite
Size Metric
1.60.8 Mm
Series
Blm18Kg
Operating Temp
-55 To +125 °C
Rohs Status
Compliant
Impedance Freq
100 Mhz
Applications
Emi Suppression, Noise Filtering
Детальний опис товару
FERRITE CHIP 220 OHM 2200MA 0603