BLM18RK471SN1D
Назва у виробника
BLM18RK471SN1D
Виробник
MURATA
Impedance
470  @ 100 Mhz
Rated Current
200 Ma
Package
Size Mm
1.6 X 0.8 Mm
Mounting
Smd
Material
Ferrite
Dc Resistance
0.2
Series
Blm18
Polarity
Non-Polar
Operating Temp
-55 °C To 125 °C
Reference Freq
100 Mhz
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
FERRITE CHIP 470 OHM 200MA 0603