BLM18SG121TN1D
Назва у виробника
BLM18SG121TN1D
Impedance
120
Rated Current
3 A
Case
0603
Mounting
Surface Mount
Type
Ferrite Bead
Material
Ferrite
Test Frequency
100 Mhz
Rohs
Yes
Operating Temp
-55°C To 125°C
Series
Blm18Sg
Детальний опис товару
FILTER CHIP 120 OHM 3A 0603