BLM18SP102SZ1D
Назва у виробника
BLM18SP102SZ1D
Impedance
1 K @ 100 Mhz
Type
Power Ferrite
Case Size
Current
1.2 A
Dc Resistance
185 M
Mounting
Surface Mount
Material
Ferrite
Application
Power Line
Детальний опис товару
1 kOhms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1.2A 185mOhm