BLM21AG601SZ1D
Назва у виробника
BLM21AG601SZ1D
Виробник
MURATA
Type
Ferrite Bead
Construction
Multi-Layer
Impedance
600
Tolerance
±25%
Frequency
100 Mhz
Current
700 Ma
Dcr
200 M
Size
Mounting
Smd
Automotive
Yes
Rohs
Yes
Детальний опис товару
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 700mA 200mOhm DCR 0805 Automotive T/R