BLM21BD272SH1L
Назва у виробника
BLM21BD272SH1L
Impedance
2.7 K
Tolerance
±25%
Frequency
100 Mhz
Material
Ferrite
Current
200 Ma
Package
0805
Type
Chip Bead
Mounting
Smt
Series
Blm21
Dimensions
2.0 X 1.25 Mm
Детальний опис товару
Ind Chip Bead 2.7KOhm 25% 100MHz Ferrite 200mA 0805 Plastic T/R
Інші товари з розділу
DLW21HN900SQ2
DLW21HN900SQ2
Назва у виробника
DLW21HN900SQ2L
Chip Common Mode Choke Coils 90ohm ±25% 330mA 50Vdc 0.35ohm max.