BLM21PG221SZ1D
від 10
від 981
від 3922
Характеристики
Назва у виробника
BLM21PG221SZ1D
Виробник
MURATA
Impedance
220
Size
Type
Ferrite Bead
Mounting
Smd
Lines
1 Line
Series
Blm21
Material
Ferrite
Rohs
Compliant
Application
Emi Suppression
Детальний опис товару
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Інші товари з розділу
BLM15BB220SN1D
BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402