BLM31KN121BH1L
від 1
від 234
від 936
Характеристики
Назва у виробника
BLM31KN121BH1L
Виробник
MURATA
Model
Blm31Kn121Bh1L
Series
Blm31
Impedance
120  @100 Mhz
Test Frequency
100 Mhz
Dcr Max
4 M
Rated Current
4 A
Mount Type
Surface Mount
Material
Ferrite
Chip Size
3.2 X 1.6 Mm
Temp Range
-55°C To 125°C
Application
Emi Suppression
Детальний опис товару
120OHM DCR MAX 4) A RATED CURREN