BLM31KN121SH1L
Назва у виробника
BLM31KN121SH1L
Type
Ferrite Bead
Impedance
120
Series
Blm31
Footprint
1206
Mounting
Smd
Material
Ferrite
Rohs
Yes
Function
Emi Suppression
Dc Resistance
Low
Детальний опис товару
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Інші товари з розділу
BLM15BB220SN1D
BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402