BMXCRA31200
Назва у виробника
BMXCRA31200
Виробник
SCHNEIDER ELECTRIC
Model
Bmxcra31200
Series
X80 Rio
Interface
Ethernet
Protocol
Rio
Ports
1 X Rj45
Speed
10/100 Mbps
Power
24 V Dc
Mounting
Din-Rail
Temp Range
-20+60 °C
Protection
Ip20
Dimensions
35 X 90 X 60 Mm
Firmware
Upgradeable
Детальний опис товару
X80 RIO ETHERNET МОДУЛЬ СТАНДАРТ
Інші товари з розділу
5SD7461-1
5SD7461-1
Назва у виробника
Ограничитель перенапряжений, 1-п, сменный, тип 2, класс C. 350 В, с телесигнализацией
Доступно
55 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
5TG8035
5TG8035
Колпачок зеленый
Доступно
45 шт
Колпачок красный
22 шт
5TT1301
5TT1301
21 шт
Колпачок прозрачный
20 шт
Коммутационное реле, АС 12 В, 1НО
16 шт
BPZ:TXM1.16D
BPZ:TXM1.16D
TXM1.16D
12 шт
Дополнительный блок контактов, АС 230В, 1НО+1НЗ