BT139-800
Доступність
Є на складі
4 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
4 шт
Назва у виробника
BT139-800,127
Виробник
WEEN
Детальний опис товару
Triac 800 V 16 A IG= 35 mA SOT78[TO-220AB]
Інші товари з розділу
Z0103MN
Z0103MN
Назва у виробника
Z0103MN 5AA4
TRIAC SENS GATE 600V 1A SC73 / SOT-223 /
BT137S-800F
BT137S-800F
BT137S-800F,118
TRIAC 800V 71A 3-Pin(2+Tab) DPAK