BT258-800R
Доступність
Є на складі
2 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
2 шт
Назва у виробника
BT258-800R,127
Виробник
NXP
Device Type
Thyristor
Voltage Rating
800 V
Current Rating
8 A
Package Type
Sot78 (To-220)
Mounting
Through-Hole
Polarity
Unidirectional
Cooling
Heatsinkable
Terminals
3 Leads
Gate Trigger
Standard Sensitivity
Operating Temp
-40 To 125 °C
Детальний опис товару
THYRISTOR 800V 8A SOT78 (TO-220)
Інші товари з розділу
BT169D
BT169D
Назва у виробника
THYRISTOR 400V 0.8A SOT54
Z0103MN
Z0103MN
Z0103MN 5AA4
TRIAC SENS GATE 600V 1A SC73 / SOT-223 /
BT137S-800F
BT137S-800F
BT137S-800F,118
TRIAC 800V 71A 3-Pin(2+Tab) DPAK