BTA40-800B
від 1
від 200
від 400
Характеристики
Назва у виробника
BTA40-800B
Виробник
ST
Детальний опис товару
Triac, 40A 800V, RD91-PACK
Інші товари з розділу
Z0103MN
Z0103MN
Назва у виробника
Z0103MN 5AA4
TRIAC SENS GATE 600V 1A SC73 / SOT-223 /
BT137S-800F
BT137S-800F
BT137S-800F,118
TRIAC 800V 71A 3-Pin(2+Tab) DPAK