BTA41-600B
Доступність
Є на складі
5 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
5 шт
Назва у виробника
BTA41-600B
Виробник
ISC
Детальний опис товару
Симистор 40А 600В TO3P
Інші товари з розділу
Z0103MN
Z0103MN
Назва у виробника
Z0103MN 5AA4
TRIAC SENS GATE 600V 1A SC73 / SOT-223 /
BT137S-800F
BT137S-800F
BT137S-800F,118
TRIAC 800V 71A 3-Pin(2+Tab) DPAK