BUK6D120-60PX
Назва у виробника
BUK6D120-60PX
Виробник
NXE
Type
Mosfet
Polarity
P-Channel
Vds
60 V
Continuous Current
3 A
Pulsed Current
8 A
Rds(On)
Low
Gate Threshold
Logic-Level
Gate Charge
Low
Package
6Dfn
Operating Temp
-55150 °C
Switching Speed
Fast
Application
Power Management
Детальний опис товару
MOSFET P-CH 60V 3A/8A 6DFN