BUK964R8-60E
Назва у виробника
BUK964R8-60E
Виробник
NXP
Device Type
Power Mosfet
Voltage
60 V
Current
100 A
Rds On
8 M (Typ)
Gate Threshold
24 V
Gate Charge
120 Nc
Package Type
D2Pak
Mounting
Surface Mount
Power Dissipation
150 W
Thermal Resistance
Rja 40 °C/w
Operating Temp
-55 To 175 °C
Body Diode
Integrated
Детальний опис товару
MOSFET N-CH 60V 100A D2PAK