BZT52H-A5V1-QX
Доступність
Є на складі
20 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
20 шт
Назва у виробника
BZT52H-A5V1-QX
Виробник
NEX
Series
Bzt52H
Type
Zener Diode
Zener Voltage
5.1 V
Power Dissipation
375 Mw
Package
Sod123F
Mounting Style
Surface Mount
Polarity
Unidirectional
Tolerance
5 %
Operating Range
-55+150 °C
Leakage Current
5 a
Детальний опис товару
DIODE ZENER 5.1V 375MW SOD123F