BZX55C6V8-TAP
Доступність
Є на складі
300 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
300 шт
Назва у виробника
BZX55C6V8-TAP
Виробник
VI1
Type
Zener Diode
Polarity
Unidirectional
Zener Voltage
6.8 V
Tolerance
±5%
Power Dissipation
500 Mw
Mounting Type
Axial
Pin Count
2
Package Type
Do-35
Automotive Grade
Yes
Operating Temp
-55 To +150 °C
Детальний опис товару
Diode Zener Single 6.8V 5% 500mW Automotive 2-Pin DO-35 Ammo