BZX84C4V7TS-7-F
Доступність
Є на складі
201 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
201 шт
від 1
від 264
від 1053
Характеристики
Назва у виробника
BZX84C4V7TS-7-F
Виробник
DIODES
Voltage
4.7 V
Type
Zener Diode
Channels
2
Package
Sot-363
Mounting
Surface Mount
Tolerance
±5%
Temp Range
-55150°C
Polarity
Unidirectional
Rohs
Yes
Детальний опис товару
DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT363
Інші товари з розділу
US1M
US1M
Назва у виробника
US1M SMA-J T&R
DIODE ULTRA-FST GPP 1000V 1A 75ns SMA
MURS360
MURS360
3A, 600 V, SILICON, RECTIFIER DIODE SMC
1N4936
1N4936
1N4936-T
Диод выпрямительный 1A 400V 200ns DO-41
US1M DO214AA
Ціна за 50+ з ПДВ
UF4007
UF4007
DIODE ULTRA FAST 1A 1kV DO-41 75ns
RGF1M
RGF1M
Diode Switching 1KV 1A 2-Pin DO-214BA T/R
RS1J
RS1J
Диод выпрямительный 1A 600V 250ns SMA
MM3Z3V0ST1G
MM3Z3V0ST1G
DIODE ZENER 3V 300MW SOD323
Ціна за 500+ з ПДВ
UF1007-T
UF1007-T
HER108
Diode Switching 1KV 1A 2-Pin DO-41 T/R