BZX85B5V6-TR
Доступність
Є на складі
від 1
від 190
від 758
Характеристики
Назва у виробника
BZX85B5V6-TR
Виробник
VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR - DIODES DIVISION
Device Type
Zener Diode
Series
Bzx85B
Polarity
Unidirectional
Zener Voltage
5.6 V
Power Rating
1.3 W
Max Current
232 Ma
Package Type
Do-41
Mounting
Through-Hole
Tolerance
±5%
Детальний опис товару
DIODE ZENER 5.6V 1.3W DO41